Odapirított Európa az amerikai mobilpiacnak

Kiadta az Omdia 2026 első negyedéves felméréseit, és ha Európa és Amerika kettősét nézzük, mintha bebetonozódott volna a mobilpiac a leszállított készülékek tekintetében, ha viszont a két régiót külön-külön, ellentétes trendekkel indult az év. Az Egyesült Államokban 33,4 millió készüléket szállítottak le, ami 3%-os éves visszaesés, az iPhone hazájában tehát most megtorpant a piac gyarapodása. Omdia [+]Abban nincs semmi meglepő, hogy a negyedik negyedévhez képest visszaesett az amerikai piac, his...
TÁMOGATOTT TARTALOM
Elolvasom a teljes cikket a Mobilaréna weboldalán
Tovább a Mobilaréna oldalára