Jövőre jöhetnek a hirdetések az Apple Mapsbe

Közeledik, amiről már régóta lehet hallani. A Bloomberg iparági forrásokkal ellátott jól értesült szakújságírója, Mark Gurman szerint az Apple komolyan mérlegeli a hirdetések bevezetését az Apple Maps alkalmazásba. A térképszolgáltatás a jövő évtől kezdve jelenítheti meg a reklá...
TÁMOGATOTT TARTALOM
Elolvasom a teljes cikket a HWSW weboldalán
Tovább a HWSW oldalára