Az európai okostelefonos piac meglepően jól kezdte 2026-ot, de az elemzők szerint ez nem fog sokáig tartani, és az év egészére már 12 százalékos visszaesést jósolnak.
Az Omdia friss jelentése alapján az első negyedévben 33 millió okostelefont szállítottak le Európában – Oroszország nélkül –, ami 2 százalékos növekedést jelent az előző évhez képest. Az Apple és a Samsung növekedni tudott, miközben az eddig nagyon teperő Xiaomi 15 százalékos visszaesést könyvelhetett el, bár az Omdia szerint a pr...
TÁMOGATOTT TARTALOM