Hamarosan jöhet a jobb minőségű Spotify, de drágább lesz, akár a Prémium csomag árának duplájába is kerülhet.
A Spotify HiFi névre hallgató új csomagot hosszú ideje nem vezették be, pedig a versenytársak, köztük az Apple Music is elindította már a veszteségmentes streamelését.
A Bloomberg szerint nemsokára megérkezhet az új csomag, azonban jóval drágább, akár 20 dolláros áron, ami a jelenlegi Prémium előfizetés 10 dolláros árának a dupláját jelentené.
Ezek persze USA-béli árak lehetnek, és előz...
TÁMOGATOTT TARTALOM