Futásnapi Apple Watch kihívás – fuss ma 5 km-t!

Az Amerikai Egyesült Államokban 2009-ben tartották meg az első nemzeti futónapot, ami 2016-ra már globális szintűvé nőtt. Az Apple pedig szeret az ilyen és hasonló jeles napokra egy–egy Apple Watch kihívás formájában ráülni, ahogyan ezzel a nappal is tette 2024-ben. Immáron harmadik alkalommal futhatunk június első szerdáján, hogy megszerezzük a csak mai napon teljesíthető kihívásért járó jelvényt és iMessage matricákat. A kihívás teljesítéséhez június 3-án nincs másra szükség, mint 5 km futás...
TÁMOGATOTT TARTALOM
Elolvasom a teljes cikket a Szifon weboldalán
Tovább a Szifon oldalára