Ezeket az újdonságokat hozta az iOS 26.6 első bétája

Az Apple tegnap kiadta a fejlesztőknek az iOS 26.6 és társai első fejlesztői bétáját. Mivel már kevesebb mint egy hónap van hátra a WWDC-ig, ahol bemutatásra kerül az iOS 27, gondolom nem árulok el azzal nagy újdonságot, ha azt mondom, hogy nincsenek benne óriási változtatások, de azért bekerült 2 érdekesség, amikről érdemes lehet szót ejteni. Apple Maps Blastdoor Az egyik legérdekesebb változás az Apple Maps-et érinti. Az Apple tovább keményíti a navigációs app biztonságát, hogy nehezebb legy...
TÁMOGATOTT TARTALOM
Elolvasom a teljes cikket a Szifon weboldalán
Tovább a Szifon oldalára