Az Apple szerdán bejelentette: még ebben az évben megnyitja az első fejlesztői központját (Developer Center) Európában, Berlinben.A cég korábban Bengaluruban, Cupertinóban, Shanghaiban és Szingapúrban nyitott hasonló központot, ezek sorába áll most be a berlini létesítmény. Az Apple közlése szerint a Mitte kerületben lévő köz...
TÁMOGATOTT TARTALOM